Субота
25.05.2019
04:58
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Любомльський районний будинок культури
Головна Реєстрація Вхід
Статті »
Меню сайту

Категорії розділу
статті [1]
1

Погода
Любомль

Форма входу

Головна » Статті » Статті » статті

КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА РБК

КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА РБК

Відділ культури і туризму Любомльської райдержадміністрації оголошує конкурс на посаду директора Любомльського районного будинку культури.

Приймання документів  для участі в конкурсі розпочинається з дня оприлюднення оголошення упродовж 30 днів (до 27.11.2016року).

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

 заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

 автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

         копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

 два рекомендаційні листи довільної форми;

 мотиваційний лист довільної форми;

              Зазначені документи надсилаються на поштову  44300 м.Любомль вул.Незалежності,23 та електронну: kulturalb@i.ua  адреси відділу культури і туризму Любомльської райдержадміністрації у встановлений цією частиною строк.

Перелік документів є вичерпним.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
          Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі відділ культури і туризму райдержадміністрації оприлюднює подані документи, визначені у частині другій статті 21-4 Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», на офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту відділу kulturalb@i.ua, які передаються конкурсній комісії.                       

 Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

 

Формування конкурсної комісії розпочинається з дня оприлюднення оголошення.

Конкурсна комісія формується з дев’яти членів: 3 кандидатури від трудового колективу закладу культури; 3 кандидатури від громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури відповідного функціонального спрямування та 3 кандидатури від відділу культури і туризму Любомльської райдержадміністрації.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться через десять днів після закінчення строку приймання документів, про яке повідомляється кандидат не пізніш як за 10 днів до дня проведення.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Вимоги до кандидата:

Директором районного будинку культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки та представити презентацію проектів програми розвитку закладу культури, на посаду якого оголошено конкурс на один і п'ять років.

Відповідно до  п.8 ст.21-5 Закону України «Про культуру» на офіційному сайті Любомльського районного будинку культури  розміщується інформація: 

1. Умови праці  директора Любомльського районного будинку культури, що регулюються чинним законодавством України, колективним договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку. 

2. Відомості про матеріально-технічну базу вищезазначеного закладу культури.

3. Фінансова звітність районного будинку культури за попередній 2015 бюджетний  рік. 

Телефон для довідок  (03377) 23308.​

 

Начальник відділу культури і туризму

Любомльської райдержадміністрації                                             В.М.Дячук

 

http://rbklb.at.ua/konkurs/Dodatok1_do_polojennya-1-.doc

http://rbklb.at.ua/konkurs/Dodatok2_do_polojennya.doc

http://rbklb.at.ua/konkurs/umovi_praci_direktora_ljubomlskogo_rajonnogo_budin.doc

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: статті | Додав: LRBK (28.10.2016)
Переглядів: 870 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0