Середа
08.07.2020
23:51
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Любомльський районний будинок культури
Головна Реєстрація Вхід
Клуб за інтересом «Спотканнє» »
Меню сайту

Погода
Любомль

Форма входу

Клуб за інтересом «Спотканнє»

Керівник - Надія Іванівна Шоцька

Клуб  створено на базі творчих колетивів Любомльського РБК та ансамблю пісні «Цикади», «Веселі сусідки», «Алє бабки», «Сосновіца» гміни Дорохуськ  РП.

Клуб за інтересом «Спокнаннє» є колективом, створеним на основі культурної співпраці учасників, обмінної концертної діяльності, збереження і вивчення побутових обрядів польського та українського народів, знайомство з їх історією, організація спільного відпочинку, переймання досвіду.

Членів цього колективу об’єднує загальний інтерес та любов  до пісні, виявлення їх творчих задатків.

        Спільно проходять такі творчі зустрічі, як відзначення ювілейних, мистецьких і особистих дат, проведення диспутів, забав, танцювальних вечорів.

         За час роботи даного клубу між учасниками як з української так і з польської сторони зав’язались теплі та дружні відносини.

       Існує багато творчих проектів за участю членів клубу за інтересом «Спотканнє». В Любомльському РБК традиційно проводиться конкурс юних виконавців української народної та сучасної пісні «Зірки над Бугом».  Декілька років поспіль гостями цього конкурсу є юні талановиті виконавці з Парчевського повіту РП. Протягом 2013 року творчі колективи  РП були гостями і учасниками традиційних свят Любомльского району, а зокрема приймали участь:

         -колектив «Цикади» РП гміни Дорогуськ в районному фольклорному святі «З Різдвом Христовим»,яке проходило на центральній площі міста Любомль 8 січня  та 13 січня  в с.Гуща  на святі «Коляда».  В районному фольклорному святі « Цвіт папороті» 6 липня присвяченому дню Івана Купала на Згоранському озері приймали участь колективи «Алє бабкі», «Сосновіца»  та «Цикади» гміни Дорохуськ РП.

         -24 червня 2013 року  на святкуванні дня міста була присутня делегація з Парчевського повіту РП.

         -19 грудня делегація гміни Дорохуськ  з колективами «Цикади», «Теосінки», «Алє бабкі» були на святкуванні засвічення новорічної ялинки.

          З обмінним візитом  народний аматорський фольклорний колектив «Опалинка»  с.Гуща 26 січня 2013 року був учасником  міжнародного фестивалю «Щедрівки та колядки над Бугом» в м. Влодава, 22 червня  приймали участь у святкуванні Яна «Ноц свєнтуянська» в с. Свержі гміни Дорохуськ,   17 вересня були учасниками гмінних дожинок в с. Дорохуськ.

         18 січня 2014 року народний аматорський ансамбль «Любава» Любомльського РБК та народний аматорський фольклорний колектив  «Опалинка»  Гущанського клубу були учасниками огляду - конкурсу колядок і щедрівок  в палаці культури с. Дорогуськ  де зайняли призові місця.

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0