Середа
08.07.2020
23:02
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Любомльський районний будинок культури
Головна Реєстрація Вхід
Народний вокальний ансамбль естрадної пісні "Голос любові" »
Меню сайту

Погода
Любомль

Форма входу

Народний вокальний ансамбль естрадної пісні "Голос любові"

Керівник - Анатолій Володимирович Бекерей

 

Ансамбль був створений працівниками РБК у 1996 році.

      Головним завданням учасників ансамблю являється розвиток концертної діяльності, залучення до участі в колективі молодих обдарованих виконавців, виховання в глядачів любові до сучасної української пісні.

      Репертуар вокального ансамблю різноманітний, але переважають пісні українських авторів: Павла Мрежука, Геннадія Татарченка, Олександра Злотника, Олександра Морозова, Ігоря Білозіра, Володимира Івасюка, Вадима Крищенка, Михайла Ткача, Олександра Вратарьова, Володимира Кудрявцева, Галини Калюжної та ін.

Глядачі щиро аплодують, коли зі сцени виступає цей колектив. Чарують слухачів своїм співом солісти ансамблю: Сергій Шафран, який має свою власну манеру виконання, Надія Шоцька, Андрій Климович. Вже відомими стали пісенний дует у складі Надії Шоцької та Михайла Савчука, жіночий вокальний квартет у складі Надії Васютич, Надії Шоцької Валентини Степанюк та Любові Ганайлюк, мішаний квартет у складі Сергія Шафрана, Валентини Степанюк, Андрія Климовича та Надії Шоцької.

За час свого існування вокальний ансамбль «Голос любові» виступав безліч разів не тільки в Любомльському  районі, а й  в інших районах області та в Республіці Польща.

         Колектив ансамблю постійно працює над збагаченням свого репертуару, над професійним виконанням, сценічною культурою, щоб донести до аудиторії красу сучасної української пісні.

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0