Середа
08.07.2020
22:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Любомльський районний будинок культури
Головна Реєстрація Вхід
Народний аматорський хор ветеранів війни і праці "Осіннє золото" »
Меню сайту

Погода
Любомль

Форма входу

Народний аматорський хор ветеранів війни і праці "Осіннє золото"

Керівник - Ярослав Олексійович Притула

       Народний аматорський хор ветеранів війни і праці «Осіннє золото» заснований в 1987 році Любомльською міською радою народних депутатів і радою ветеранів війни і праці міста Любомля. З дня заснування і до 2002 року хором керував викладач дитячої музичної школи м. Любомля Шнур Леонід Федорович. Після його смерті цю справу продовжив викладач Притула Ярослав Олексійович.

         У 1994 році хоровому колективу присвоєне почесне звання «народний», а в 2000 та 2003 рр. його було підтверджено. Нині хор налічує 35 учасників з числа ветеранів війни і праці м. Любомля.

         Хор працює стабільно та наполегливо, бере участь у всіх масових заходах району.  Його творчість знайома усім жителям району, адже ветерани побували з концертами майже в кожному селі. Дуже часто хор запрошують і в сусідній Шацький район виступати перед відпочиваючими санаторію «Лісова пісня». Також учасники хору були гостями Республіки Польща та Білорусь. Хор приймає участь також і в обласних оглядах хорів ветеранів війни і праці.

          При колективі працює жіноча і чоловіча вокальні групи, сімейне тріо, дуети, солісти. В репертуарі хору є пісні Великої Вітчизняної війни, пісні січових стрільців, українські народні та авторські пісні.

          Хор «Осіннє золото» - це колектив однодумців, які щиро захоплюються піснею, віддано працюють, вдосконалюючи свою майстерність, радіють кожному виходу на сцену.

          Золотим фондом творчих здобутків колективу є твори: «Україна», «Земле наша мила», «Пісня про Любомль», «Закувала зозуленька», «Козаки, гей, козаки» та багато інших.

           Колектив проводить також виховну роботу з молоддю та дітьми міста. Дуже часто їх можна побачити на сцені разом з дитячим хором. Організовуються спільні заходи: «Зустріч поколінь», «Зустріч з прикордонниками», «Спогади про війну», «Українські вечорниці», «Вшануємо пам'ять героїв» та ін.

          Народний аматорський хор ветеранів війни і праці «Осіннє золото» неодноразово був нагороджений грамотами та дипломами району та області

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0