Четвер
09.07.2020
00:03
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Любомльський районний будинок культури
Головна Реєстрація Вхід
Народний аматорський театр »
Меню сайту

Погода
Любомль

Форма входу

Народний аматорський театр

Керівник - Тетяна Григорівна Зінчук

 

        В репертуарі театру п’єси української і російської класики, п’єси сучасних молодих драматургів. Тематика їх актуальна, так як керівники цього колективу вміло протягували нитку між минувшиною і  темою сьогодення, робили героїв їх органічними, віртуозними, виразними, характерними.

         З 1 лютого 2011 року керує народним аматорським театром  Зінчук Т.Г.

         Колектив народного аматорського театру в даний час вбирає у себе список талановитих людей, які працюють в районному будинку культури та в системі культури району. Кількість їх сягає до 30 чоловік.

         Силами цього колективу організовуються і проводяться різноманітні тематичні масові заходи, театралізовані видовища, вшанування ювілярів і професійних свят.

         Авторські розробки сценарних проектів роблять їх актуальними, живлячими душу людини з її життєвими досягненнями і пережитими роками.

         Протягом останнього періоду 2013 року силами колективу внесені вагомі доробки у ході проведення творчого звіту району, присвяченого 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка , що яскраво виразилось у ході музично-хореографічної композиції «Слово моє, сльози мої»», тематично-масового заходу, присвяченого Дню Перемоги «Вклонімося низько безстрашним солдатам».  

З постановкою вистави за п’єсою Михайла Старицького «Як ковбаса та чарка, то минеться й сварка» приймали участь в обласному театральному огляді на базі Горохівського будинку культури, де посіли ІІІ місце, а учасник НАТ Сергій Шафран нагороджений грамотою обласного управління культури за високу акторську майстерність.

В даний час колектив театру працює над постановкою п’єси Т.Г. Шевченка «Назар Стодоля». Задіяні актори у даній виставі проявляють високу ініціативу у власному баченні і трактуванні ролі, розкритті теми та ідеї твору.

 

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0