Четвер
09.07.2020
00:17
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Любомльський районний будинок культури
Головна Реєстрація Вхід
Народна аматорська академічна хорова капела »
Меню сайту

Погода
Любомль

Форма входу

Народна аматорська академічна хорова капела с.Згорани

Керівник - Андрій Андрійович Залевський

Аматорська хорова капела с. Згорани була створена в 1946 році при Згоранському сільському клубі з числа сільської молоді. З того часу хор не припиняв своєї творчої роботи. У нього велика концертна діяльність, свої традиції, тут співають цілі династії та родини.

Багаторічним керівником хору була Залевська Марія Василівна. З 2007 року хоровою капелою керує Залевський Андрій Андрійович. Він зберігає традиції колективу, підбирає цікавий репертуар, до якого увійшли українські народні пісні, твори українських та зарубіжних класиків та сучасних композиторів.

В 2000-му році хор захистив звання «народний» за високу виконавську майстерність та багаторічну концертну діяльність.

Колектив приймає активну участь в мистецьких заходах, які проходять в с. Згорани та інших селах району, в районних святах та заходах. Високу оцінку виконання хор отримує, звітуючи на районній сцені, також він є постійним учасником усіх творчих звітів району.

Зараз хорова капела нараховує 37 чоловік. Це жінки і чоловіки різного віку та професій, які закохані в пісню і віддано займаються улюбленою справою.

             Капела веде активну концертну діяльність, постійно працює над оновленням репертуару, вдосконаленням виконавської майстерності.

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0